Sellel veebilehel kasutame küpsiseid, et tagada sujuv toimimine ja parandada Teie kasutuskogemust. Lisateavet küpsiste kasutamise ja nende keelamise kohta leiate meie privaatsuseeskirjast. 

Alwark Group esindab järgmisi tootjaid:

Terex Fuchs

Tööstusharupõhine eduvalem
 
     Meie nimi on olnud juba 125 aastat materjalikäitlejate uuendusliku disaini sünonüümiks. Unikaalsed disainiomadused muudavad meie masinad tõeliselt mitmekülgseteks materjalikäitlejateks. Nii vanametalli laoplatsil, jäätmekäitluskohas, saetööstuses kui ka sadamakäitluses on Terex® Fuchsi masinad silmapaistva tootlikkuse ja säästlikkuse viimaseks sõnaks.  Karlsruhe piirkonnas Bad Schönbornis panevad 350 töötajat kokku kõrgeima kvaliteedi ja veatu tooteportfelliga seadmeid kõikide rakenduste jaoks. Veendu ise! Sinu kohalikul müüjal on hea meel Sind aidata.
 
     „Nüüdseks on juba kümneid aastaid tähistanud meie ettevõtte nimi tippklassi tooteid ja leidlikkust. Uuenduslikkus, kvaliteet ja kliendile keskendumine - me oleme püsinud nende tuumväärtuste eest kõik need muutuvad aastad. Oleme keskendunud materjalikäitlustööstuse võtmesektoritele ja jätkame materjalikäitlusvahendite arendamist vastavalt kõrgeimatele standarditele ja pakume oma klientidele suurepärast teenust. Heitke pilk meie uuenduslikele, võimsatele lahendustele - ja laske Terex® Fuchsi materjalikäitlejatel anda oma materjalivoole täiesti uus dünaamika.

Ron de Vries, nõukogu liige


 

Alwark Group esindab järgmisi tootjaid: