Sellel veebilehel kasutame küpsiseid, et tagada sujuv toimimine ja parandada Teie kasutuskogemust. Lisateavet küpsiste kasutamise ja nende keelamise kohta leiate meie privaatsuseeskirjast. 

Alwark Group esindab järgmisi tootjaid:

Kaiser Moro

MORO PÄRITOLU

     MORO asutas eelmise sajandi alguses Lorenzo Moro, töömees, kellele tuli mõte muuta veetorustikku oma töökoja juures nii, et sealt saaks energiat mehhaanilise haamri käitamiseks; kuni hiliste 1950-ni oli toodang suunatud põllumajandusele, atradele ja treileritele. Järgmise kümnendi jooksul pani MORO labadega vaakumpumbaga väetiselaoturite tootmine alguse silindriliste paakide ärile. Järgmise sammuna 1960-l käivitati tööstuslik veokile paigaldatud kanali jugapesurite tootmine: MOROst oli saanud rahvusvaheliselt tuntud kanalisatsioonipuhastite tootja. 1980-datel ja 1990-datel mitmekesistas ettevõte oma tegevusi linnahügieenile mõeldud uute toodete turule toomisega. 2005. aastal sai MOROst Farid Groupi osa, mis on tahkete munitsipaaljäätmete kogumise seadmete tootja Itaalias.

MORO KAISER GROUPIS

     2014. aastal sai MOROst KAISER groupi osa ja leidis seal endale ideaalse kombinatsiooni: tuginedes toodete ja turgude täiendamisele üksteisega ning paljude aastate kogemuse jagamisele tööstusharus.
KAISER MORO korporatsiooni peakorter asub Fiume Venetos, Pordenone provintsis, Itaalia kirdeosas; tehas laiub umbes 14 000 ruutmeetrisel pinnal, sealhulgas ka kaasaegne büroohoone. 

Alwark Group esindab järgmisi tootjaid: