Sellel veebilehel kasutame küpsiseid, et tagada sujuv toimimine ja parandada Teie kasutuskogemust. Lisateavet küpsiste kasutamise ja nende keelamise kohta leiate meie privaatsuseeskirjast. 

Alwark Group esindab järgmisi tootjaid:

Johnston Sweepers

Põlvkonnad uuenduslikkust insenertehnikas

     1904. aastal asutatud Johnston Sweepers on maailma juhtiv õuepindade puhastusseadmete tootja. Dorkingis, Surreys asuva peakorteri ja üle 200 edasimüüjaga üle maailma, on Johnston Sweepers suur rahvusvaheline ettevõte, mis tagab meile stabiilsuse ja ligipääsu suuremale finantseerimisele. Johnstoni globaalne haare varustab meid unikaalse nägemuse ja teadmistega, suures hulgas erinevates rahvusvahelistes keskkondades saadud kogemustega, mida me saame kasutada järjest paremate pühkimislahenduste pakkumiseks oma klientidele.

     Dorkingi tehastes toodetakse suurt valikut munitsipaalettevõtetele ja teenusepakkujatele mõeldud puhastusmasinaid, alates nelja tonnistest GVM Compact seeriast, kuni raamile paigaldatud seadmeteni, mis ületavad 18 tonni GVMi. Kaasaegsed tehnilise disaini vahendid ja tootmistehnikad tagavad meie tootevaliku püsimise tööstusharu kvaliteediliidrina.

     Johnston Sweepers on ka esimene tootja tööstusharus, kes saavutas ISO 9001 standardile vastavuse, suurendades meie pühendumust kvaliteedis ja tulemuslikkuses tipptaseme saavutamisele. 2008. aastal suurendas Johnston Sweepers oma pühendumist keskkonnale, saavutades vastavuse Keskkonnahalduse süsteemide (EMS) rahvusvahelisele standardile ISO 14001, olles taas esimene ettevõte tööstusharus, kes seda tegi ning 2009. aastal saavutas vastavuse Töötervise ja ohutuse standardile BS OHSAS 18001.


 

Alwark Group esindab järgmisi tootjaid: