Sellel veebilehel kasutame küpsiseid, et tagada sujuv toimimine ja parandada Teie kasutuskogemust. Lisateavet küpsiste kasutamise ja nende keelamise kohta leiate meie privaatsuseeskirjast. 

Tolmuimejaga tänavaharjad
Seda seadmestust kasutatakse tänavate, kõnniteede, hoovide, halvasti ligipääsetavate kohtade, laiade ja kitsaste teede, kiirteede ning ehitusplatside, samuti lennuväljade ja teiste suurte alade pühkimiseks ning pesemiseks.
Prügiveoauto
Farid’i masinad sobivad erineva mahuga prügi kogumiseks ja sobivad erinevatesse keskkondadesse.
Hüdrodünaamilised masinad (survepesu)
Kanalisatsiooni puhastamiseks ja pesemiseks.
Hüdrodünaamilised masinad retsirkulatsioon süsteemiga (survepesu)
See on pesemise/imemise/veetöötlusega süsteem. Siin on kombineeritud kõrgsurvega kanalisatsiooni puhastussüsteem ja vaakumiga heitvee imemissüsteem. Pesuvee korduva filtreerimise ning kasutuse korral pikeneb pideva kasutuse aeg 50% võrra ja sisse imetud muda konsistents muutub optimaalseks.
Niidukid ja lisa tööorganid
Rasco niidukid ja võsalõikurid on loodud heina ja kasvude niitmiseks teeäärtest, vallidelt, äravoolukanalitest ja ülekasvanud metsateedelt. 
Puisturid
Puistureid kasutatakse soola, liiva ja soola-liiva segu puistamiseks jäätunud teedele, teeradadele ning teistele pindadele. Puistamisprotsess on puisturitele paigaldatud EPOS süsteemi kaudu täielikult automatiseeritud.
Lumesahad
Terasest lumesahad järgivad hõlpsalt tee kontuure, mööduvad takistustest ohutult, tagavad lumekoristuse ajal madala vibratsiooni ja mürataseme ning on äärmiselt lihtsalt manööverdatavad.
Soolalahuse mikserid
Mikser soolasegu ettevalmistamiseks CaCl2 või NaCl-st soola veega kastmise teel.
Multifunksionaalne munitsipaal masin
Masinad erinevate tööde tegemiseks: tänavate pühkimiseks ja pesemiseks, lehtede ning prügi kogumiseks, lume lükkamiseks, materjalide puistamiseks erinevatele pindadele jne. masinad on kohandatud aastaringselt kasutamiseks.