Sellel veebilehel kasutame küpsiseid, et tagada sujuv toimimine ja parandada Teie kasutuskogemust. Lisateavet küpsiste kasutamise ja nende keelamise kohta leiate meie privaatsuseeskirjast. 

Alwark Group esindab järgmisi tootjaid:

Mantsinen Group

     Mantsineni strateegiaks on algusest peale olnud pakkuda oma klientidele kõige efektiivsemaid ja võimalikult ohutumaid lahendusi puistematerjali käitlemiseks. Mantsinen Group töötab praegu kahe ettevõtlusüksusega - logistikateenused ja materjalikäitlemise masinad - mõlemad pakuvad eesmärgi saavutamiseks unikaalseid lahendusi.

     Mantsineni materjalikäilemise masinad transpordivad sütt ja muud kuiva puistematerjali, vanametalli ning metallist valmistooteid. Mantsinen käitleb ümarpuitu ja puidust valmistooteid ning teisi materjale. Klientide vajaduste rahuldamiseks luuakse pidevalt uusi rakendusi.
 
     Täna on Mantsinen tugeva kohaliku perspektiiviga rahvusvaheline ettevõte. Tööd on jagatud kahe äriüksuse vahel - materjalikäitlejad ja logistikateenused. Logistikateenuseid pakutakse nii Soomes, kui ka Venemaal - me püüame olla kõige hinnatumaks partneriks puidu, vanametalli ladustamis või -kogumispunktide allhankijana. Materjalikäitlejaid toodetakse Ylämyllys, Põhja-Karelias, Soomes ja tänu meie laialdasele partnerite võrgustikule tarnitakse neid kõikjale üle maailma.

Mantsinen jääb perefirmaks.


 

Alwark Group esindab järgmisi tootjaid: