Sellel veebilehel kasutame küpsiseid, et tagada sujuv toimimine ja parandada Teie kasutuskogemust. Lisateavet küpsiste kasutamise ja nende keelamise kohta leiate meie privaatsuseeskirjast. 

Mantsinen 70

Mantsinen 70 on kompaktne masin, milles on kasutatud kaasaegseimat tehnoloogiat. Mantsinen 70-e maksimaalne siruulatus on 24 meetrit. Mantsinen 70 on saadaval diiselmootoriga või elektrimootoriga ning erinevat tüüpi alusvankritega.
Töökaal, t
78 - 95
Ulatus, m
24
Diiselmootor, kW
265
Elektrimootor, kW
200
HybriLift®
Valik
Kere
Ratastel Roomikutel Rööbastel fikseeritud
Tõnu Telliskivi
Juhatuse liige

Tootest

Mantsinen 70 on saadaval diiselmootoriga või elektrimootoriga ning erinevat tüüpi alusvankritega. HybriLift® energiasäästusüsteem on valikuline omadus. HybriLift®-süsteemi on katsetatud ja saavutatud kuni 35% masina energiakulu sääst, mis omakorda vähendab märkimisväärselt masina käituskulusid. Mantsinen PowerPack tagab, et te saate liigutada ja juhtida mõnesid oma elektrilise materjalikäitleja hüdraulikafunktsioone isegi ilma peatoidet sisse lülitamata.
Mantsinen 70-l on alusvanker, mis vastab just teie vajadustele. Meie tootevalik sisaldab erinevaid võimalusi, nagu Mantsinen 70 R roomikutel ja Mantsinen 70 M ratastel. Statsionaarsed ja rööbastel konstruktsioonid valmistatakse eritellimusel vastavalt teie vajadustele.
Valikus on kolm fikseeritud kabiini asendit või kaks erinevat kabiini tõstukit. Mantsinen 70-e stabiilsus ja ohutus on garanteeritud ka kõige väljakutseterohkemas keskkonnas. Lisage oma Mantsinen 70-le Mantsinen’i lisaseade ja saate enda vajadustele sobivaima lahenduse. Mantsinen’i kiirliitmikuga saab lisaseadme vahetada kõigest mõne minutiga.

Lisandid

Kopphaarats
Metallihaarats
Ümarpuidu haarats
Tõstekonksud
Saepalgi jaotur
Suurte kottide jaotur
Alusekahvel
Hulgipakkide jaotur
Kohandatud lisaseadised

Tehnilised andmed

Mantsinen 70

Allalaadimine