Sellel veebilehel kasutame küpsiseid, et tagada sujuv toimimine ja parandada Teie kasutuskogemust. Lisateavet küpsiste kasutamise ja nende keelamise kohta leiate meie privaatsuseeskirjast. 

Rasco

     RASCO on juhtiv professionaalsete maanteeteenuste ja -hooldustehnoloogiate tootja Euroopas. 1990. aastal asutatud ettevõte toodab ja turustab lumesahkasid, soolapuistureid, kraananiidukeid ja seonduvaid sõidukite lisaseadmeid. Uhke perefirmana on RASCO pühendunud keeruliste väljakutsete lahendamisele pidevalt muutuvate ilmastikuoludega teede hoolduses.
     Me oleme oma lihtsate, kõrge ehituskvaliteedi ja väga kõrgtehnoloogiliste toodete tõttu, mis pakuvad meie klientidele suurimat väärtust, kuulsad kõikjal Euroopas. Meie turundus- ja edasimüügivõrgustik katab täna Euroopa mandriosa, pakkudes 25 riigi teehooldusoperaatoritele kvaliteetselt ehitatud, tehnoloogiliselt edasiarenenud teehoolduse lahendusi. RASCO on turuliider mitmetes riikides, mida iseloomustavad kõige nõudlikumad ilmastikutingimused ja klientide vajadused, nagu Saksamaa, Hispaania, Austria, Ukraina, Venemaa ja paljud teised.
     Meie kasvu nurgakiviks on alati olnud ja jäävad olema võtmeprotsessid: oma klientidele keskendumine ja oma inimeste tunnustamine.

Alwark Group esindab järgmisi tootjaid: